Maģiskās laivas

Maģisks laivu brauciens pa naksnīgajiem Rīgas ūdensceļiem, piedzīvojums, kuru šovasar nedrīkst laist garām! No šāda skatu punkta Tu vēl Rīgu nebūsi redzējis!

Laivojot drošās un stabilās divvietīgās un trīsvietīgās smailītes/kajakos baudīsim saulrietu un tumsas spozmē apburto Rīgas kanālu ar daudzskaitlīgajiem tiltiem un krāsainajājām strūklakām, lūkosim dzelzceļa tilta zilgano atspulgu no neierasta skatu punkta, kā arī cepsim uz ugunskura līdzpaņemtās desiņas un zefīrus baudot skaisto Vecrīgas panorāmu!

Maršruts:

nav sarežģīts (~10 km) un ir piemērots arī tiem, kas airi nav rokās turējuši. Pirms uzsākt braucienu, visi dalībnieki tiks iepazīstināti ar drošības instruktāžu, kā arī airēšanas pamatprincipiem, tādēļ nebaidies mums pievienoties arī bez pieredzes.

Cikos:

sākums pl.21:00 Āgenostā (Balasta dambis 1), beigas ap.pl.1:30 tur pat, iekļaujot piknika pauzi Zaķusalā un ievadinstruktāžu pasākuma sākumā.

Dalības maksa:

20 eur/pers., kas iekļauj ekipējuma nomu (vieta 2vietīgā vai 3vietīgā smailītes tipa laivā, airis, peldveste, 1 sauso mantu maiss laivā), kā arī brauciena vadītāja klātbūtni un rūpes par Tavu labsajūtu un drošību!

Nepieciešamais un ieteicamais:

laikapstākļiem atbilstošs apģērbs (vēlams ūdensizsturīgs); rezerves komplekts ko pārvilkt pēc brauciena, gadījumā ja sanāk saslapināties; plēve/vējjaka/lietusmētelis, kas airēšanas laikā pasargās kājas no ūdens šļakatām; ūdens, našķi un kas cepams uz ugunskura vakara piknikam.

Pasākuma sākums un beigas

 

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

1Vai laivas ir drošas un piemērotas cilvēkiem bez iepriekšējas pieredzes?
- Jā, 2-vietīgās un 3-vietīgās smailītes ar kurām laivojam ir drošas un stabilas, tās ir viegli vadāmas un ļoti iecienītas iesācēju vidū. Ievērojot drošības nosacījumus, laivas apgāšanās ir ļoti reta parādība, pat bez iepriekšējas pieredzes.
2Vai būs instruktāža, glābšanas vestes?
- Jā, protams! Katram dalībniekam tiek nodrošināta glābšanas veste, kā arī pirms doties uz ūdens visus iepazīstinām ar drošības instruktāžu un airēšanas pamatprincipiem. Paši arī protams, braucam līdzi un palīdzam ar ko varam.
3Vai tikšu galā ar 10 km distanci?
- Maršruts ir samērā viegls, aktīvāka airēšana notiek uz Daugavas, bet pēc iekļūšanas pilsētas kanālā jau sākas nesteidzīga un patīkama atpūta, tikai viegli uzairējot. Kilometri paskries pašiem nemanot un gribēsies vēl!
4Viss forši, bet Daugavas šķēršošana! Vai šādā laivā maz ir droši to darīt?
- Šādas bažas dzirdam bieži, bet patiesībā tas velns nav tik melns kā izskatās! Jā, uz Daugavas mēdz būt vilnīši vēja vai cita ūdens transporta ietekmē, bet ja ievērot elementārus drošības nosacījumus, viss būs labi (gadījumi, kad kāds iekrīt līdz šim nav bijuši)!
5Vai pasākumā drīkst piedalīties ar bērniem?
- Jā, iepriekš mūs par to brīdinot, droši var ņemt līdzi arī mazos aktīvās atpūtas cienītājus. Atkarībā no bērna vecuma ir iespējami dažādi varianti.
6Kas notiek ja līst? Vai pasākums tiek atcelts?
- Šeit mums parasti patīk atgādināt, ka nēesam no cukura un lietū neizskusīsim... Bet ja nopietni, tad pasākums var tikt atcelts tikai negaisa un/vai stipra vēja gadījumā, kad uz ūdens atrasties ir patiešām bīstami. Neliels lietus savukārt, netraucē izbaudīt naksnīgās pilsētas burvību!
im1
im5
im2
Maģiskās laivas

Atsauksmes


Maģiskais laivu brauciens Rīgā bija patiešām maģisks. Liels paldies organizatoriem par atraktīvo laivošanas piedzīvojumu, kuras laikā bija iespējams iepazīt citādu Rīgu! )


Ļoti jauki, draudzīgi organizatori :) Biju savā pirmajā #maģiskāslaivas, bet noteikti ne pēdējā @aktīvālatvija organizētajā pasākumā. Noteikti iesaku! Izkāp no savas komforta zonas un pamēģini ko jaunu! Tas neatstāj vienaldzīgu :)


Maģisks vakars, maģisks brauciens, pāris šļakatas un zvaigžņota debess! Rīga ir skaista arī no neierastiem skatupunktiem  Paldies par piedzīvojumu, mēs vēl joprojām starojam!


Tiešãm vienreizëji forś pasäkums!!!No tãda skatu punkta Rìga nebija redzêta....bet bija to vêrts.Paldies par jauko vakaru un brìnišķìgajãm sajùtãm sêžot laiviñâs un šùpojoties Daugavas vilníšos.... 🐋🐋🐋


Спасибо большое организаторам!))))))))очень понравилось все!)))и душевные и понимающие организаторы!их ответственность!хорошая организация активного отдыха!)))новые и позитивные впечатления!новый и интересный ракурс на Ригу!)))


Paldies par foršu pasākumu! Ieraudzīt nakts Rīgu atrodoties Daugavas vidū ir tik tiešam - maģiski!


Maģiskais laivu brauciens Rīgā bija patiešām maģisks. Liels paldies organizatoriem par atraktīvo laivošanas piedzīvojumu, kuras laikā bija iespējams iepazīt citādu Rīgu! )


Комментарием нельзя передать весь дух путешествия на лодках, поэтому нужно брать с собой друзей и ехать. И только тогда можно почувствовать весь вкус приключений и насладиться красивыми видами, с очень необычного ракурса. Спасибо, что есть такие мероприятия!!!


Maģiskais laivu brauciens Rīgā bija vnk fantastisks! Vēlos pateikt milzīgo PALDIES organizatoriem par superīgo piedzīvojumu, par pozitīvam emocijām, par atbalstu un uzmundrinājumu brauciena laikā, kā arī foršo mūziku un iespēju paskatīties uz skaistu Rīgu no cita skatupunktā.
20280656_1412682138767146_7680665075950922350_o
img_8999
im7
im8